Для ЗСУ та Тероборони знижки на обслуговування. Звертатись по тел. 0679478761


» Виробники шин

Найбільш відомі виробники шин:
1) Michelin (Також володіє брендами: Kleber, Bfgoodrich).
2) Bridgestone (Також володіє брендами: Nokian, Lassa, Firestone, Winterforce, Fuzion).
3) Goodyear (Також володіє брендами: Dunlop, Fulda, Sava, Debica).
4) Continental (Також володіє брендами: General, Gislaved, Barum, Matador).
5) Pirelli
6) Hankook
7) Yokohama (Також володіє брендом: Advan).
8) Cooper (Також володіє брендами: Avon, Mastercraft, Dean, Futura, Kenda).
9) Kumho
10) Toyo (Також володіє брендом: Nitto).


Avon

Шини Avon є продукцією найстаршої американської компанії Cooper-Avon, що здобула за свою вже більш ніж вікову історію величезний досвід у цій області. Перша рекламна компанія Ейвон була проведена ще в 1906 році. Це сьогодні автолюбителям добре відомі зимові шини Avon і літні шини Avon, а в ті часи просто покришки, здатні підтримувати високий тиск, уже були революційним кроком в автомобілебудуванні. Під час другої світової війни гума Avon встановлювалася на всі види американської військової техніки. Коли по закінченню війни виробництво автомобілів різко збільшилося, зріс і попит на автошини Avon.

Уже в 1953 році був відкритий перший завод, що випускає шини Авон за межами США (підприємство в Кенії). А в 1956 році керівництво компанії Avon уперше зробили велику модернізацію виробництва, завдяки якій обсяги випуску гуми Ейвон незабаром досяглися півтора мільйонів штук у рік. Наприкінці п'ятдесятих - початку шістдесятих купити шини Avon прагли буквально всі шанувальники автоспорту. Саме на гумі Avon у ті роки їздили й перемагали всі чемпіони світу в мотоперегонах. Бренд Avon Tires знайшов заслужену славу.

Компанія Ейвон однієї з перших перейшла на випуск радіальних шин Avon, що відрізняються більшою довговічністю й надійністю в порівнянні з діагональною гумою. Avon благополучно пережила кризу, почала продавати ліцензії на випуск своєї продукції, добилася права на встановлення шин Avon на пафосні автомобілі Rolls-Royce. Продаж шин Avon постійно збільшувалася. З 1997 року по сьогоднішній день компанія зветься Cooper-Avon Tyres Limited (була придбана Cooper і Rubber Company of Findlay) і продовжує випускати високоякісні автошини Avon.


Amtel

« Амтел-Фредештайн Н.В.» займає лідируюче місце серед найбільших виробників шин у Європі і є провідним виробником високоякісних шин для легкових автомобілів у Росії. Компанія реалізує шини для легкових автомобілів під брендами VREDESTЕIN, AMTEL і MALOYA, що випускаються на заводах у Еншеде (Enschede), Нідерланди

Barum

У джерел марки Barum стояв чеський підприємець Бата, який ще на початку минулого століття відкрив недалеко від чеського міста Брно взуттєву фабрику. Підприємство називалося по імені власника - Bata. В 1932 році Бата вирішив освоїти виробництво шин і почав з промислового шпигунства. Під видом робітників на потужні заводи Michelin, Pirelli і Continental розсіяли трохи емісарів, які повернулися через рік і допомогли Бате запустити шинне виробництво.


Тоді ж, після злиття трьох фірм - Bata, Rubena і Mitas - була створена компанія Barum, яка продовжила виробництво шин. Після Другої Світової війни завод було націоналізовано й перейменоване в "Червоний Жовтень".

На початку дев'яностих підприємство знову перейшло в приватну власність, а в 1993 році увійшло до складу концерну Continental.
Колосальні інвестиції перетворили завод в Отроковіце в сучасне підприємство концерну. Якщо на початку дев'яностих 4000 робітників робили 4 млн. шин, то сьогодні вони ж роблять 16 млн. покришок!

Bridgestone

Компанія заснована 1 березня 1931 р. підприємцем Шоджиро Ишибаши. Головний офіс: Японія. На даний момент фірма BRIDGESTONE CORPORATION займає одну із провідних позицій в виробництві шин і має частку близько 20% на світовому ринку шин. Компанії належить торговельна марка FIRESTONE.

Компанія Bridgstone представила першу в Японії нешиповану зимову гуму.У США компанія Bridgstone придбала шини, що належить The Firestone Tire & Rubber Company (другий по величині виробник гуми в США). Компанія Bridgstone розгорнула широку діяльність по просуванню своєї торгівельної марки, змінила корпоративне ім'я на Bridgestone Corporation і прийняла новий логотип. Компанія Bridgestone постачає свою продукцією в деякі команди всесвітньо відомої Формули 1.Дочірня компанія Bridgestone Metalpha Corporation, робить сталеві корди для автошин.

Bfgoodrich

Марка Bfgoodrich була заснована в 1870 році Доктором Бенджаміном Франкліним Гудрічем. В 1896 році саме ця компанія виготовила шини для першого продаваного в США автомобіля "Winton", що вивело марку в лідери американської шинної промисловості. Із цього моменту почалася багаторічна історія Bfgoodrich. 1926 рік. Чарльз Лінберг уперше у світі робить безпосадковий прелет через Атлантику. Колеса пілотованого їм літака "The Spirit of St. Louis" були взуті в шини Bfgoodrich. Через майже 20 років, а саме в 1954 році під маркою Bfgoodrich була виготовлена автошина із синтетичного каучуку. Сьогодні практично кожний автомобіліст знає, що таке радіальна шина. Радіальна конструкція містить у собі малошаровий каркас із обрезинених паралельних текстильних ниток і металокордний брекер. Однак, мало хто знає, що вперше автошина з радіальним каркасом була виготовлена в Америці в 1965 році компанією Bfgoodrich.Через 11 років компанія вперше виводить на ринок радіальну автошину для автомобілів "4х4". У цей час за маркою Bfgoodrich міцно зміцнюється слава новатора, першопрохідника у світі автомобільних шин. Однак компанія не почиває на лаврах і через три роки закріплює імідж лідера галузі. В 1977 році шини Bfgoodrich установлені на космічні човники NASA. "Застовбив" лідерство в космічних технологіях, фірма "атакує" конкурентів на землі. Для завоювання європейського ринку в 1989 році керівництво Bfgoodrich ухвалює рішення приєднати компанію до групи Michelin. Кілька років досліджень і напруженої роботи привели до закономірного успіху. Моделі автошин Bfgoodrich в 2000 м році зробили справжній фурор, зайнявши перші рядки в порівняльних тестах автошин.


Cooper

Концерн "COOPER tires" комплектує шинами не тільки Ролс Ройс ('Rolls Royce') і формулу "А1 Grand Prix", але й робить величезний асортимент типорозмірів і моделей для легкових автомобілів і позашляховиків будь-якої прохідності. Клієнти фірми вже давно оцінили переваги цих шин. На даний момент Cooper належить кілька торговельних марок: «Avon», «Mastercraft», «Starfire», «Roadmaster» і «Dean».


Continental

Заснований в 1871 г. Серед шинних виробників концерн Continental посідає перше місце в Німеччині, друге в Європі й четверте в усьому світі. На ринку зимових шин у Європі він займає лідируючі позиції. Концерну належать марки шин Continental, Uniroyal (Європа), General Tire, Semperit, Gislaved, Viking, Barum і Mabor.

Dunlop

Торгівельна марка шин DUNLOP належить "The Goodyear Tire & Rubber Company", якій належать також торгівельні марки " Goodyear", "Fulda", "Kelly", "Debica", "Sava". В 1888 році Джон Бойд Данлоп подав заявку на патент на першу шину, заповнену повітрям. Це поклало початок винаходу, який дотепер тісно пов'язан з історією автомобілів і автоспорту. Світовий успіх у всіх класах міжнародного автоспорту документально підтверджує високі експлуатаційні якості шин "Данлоп" уже більш 110 років.

Falken

Falken - зареєстрована торгівельна марка компанії Ohtsu Tire and Rubber Corporation. Компанія входить у групу Sumitomo Rubber Industries, яка є виробником автопокришок Falken, Dunlop, Goodyear. З 1999 року Falken вирвався на асфальтовий простір шосейно-кільцевих треків і став безроздільним хазяїном відомої 24- годинної гонки Нюрбургрінга, у якій машини їде добу без перерви. Нові шини завоювали беззастережний авторитет у середовищі стрит-рейсеров і автотюнерів своїм бездоганним дизайном і видатними характеристиками.

У літніх низькопрофільних шинах Falken втілилися досвід і традиції кращих інженерів і дизайнерів. Переднім краєм застосування новітніх технологій є автоспорт, у якім покришки Falken займають особливе місце. Гоночна команда Falken, будучи кількаразовим призером і переможцем міжнародних змагань по кільцевих перегонах, ралі, і перегонах на виживання, використовує тільки шини Falken. Підходи й рішення зі світу автоспорту використовуються й у виробництві масових шин. Усі шини Falken носять яскраво виражену спортивну спрямованість, поєднуючи разом з тим комфорт, економічність і чудовий дизайн.

Fulda

Свою діяльність компанія FULDA початку в 1900 році з виробництва технічних гумових виробів, і лише через 6 років, вона приступилася до виготовлення перших суцільних гумових шин. З 1962 року німецький концерн FULDA входить до складу корпорації Goodyear. Сьогодні споживачам в усьому світі пропонуються шини торгівельної марки FULDA для легкових і вантажних автомобілів ( у тому числі невеликої вантажопідйомності), шини спеціального виконання, шини підвищеної прохідності, тракторні шини.

Goodyear

Засновано 29 серпня 1898 у г. Акрон, штат Огайо Франком Сиберлингом, на честь Чарльза Гудієра, що відкрив процес вулканізації. Goodyear робить більш ніж 500,000 шин у день в 84 виробничих центрах по усьому світу. Крилата стопа символізує зв'язок між шинами Goodyear і Меркурієм, посланником богів, з його крилатими стопами.

Gislaved

Марка Gislaved входить до складу концерну Continental. Зимові шини Gislaved є одними із кращих у світі й користуються великою популярністю в Скандинавських країнах і Росії.


General

Olds Motor Vehicle Company, Inc., - найстаріша компания серед тих, що входили до складу корпорації General Motors, - була створена Ренсомом І. Олдсом (Ransom E. Olds), з капіталом 50 тисяч доларів (5 тисяч акцій за ціною 10 доларів закожну), і побудувала перший автомобіль марки Oldsmobile.Olds Motor Vehicle і Olds Gasoline Engine Works з Ленсінга об'єдналися, щоб утворити компанію Olds Motor Works. Ця нова компанія акціонувалася 8 травня 1899 року з капіталом в 500 тисяч доларів. Перший завод у США, спеціально призначений для виготовлення автомобілів, був побудований Олдсом у Детройті на Джефферсон Авеню Іст.У Німеччині цього року побудований перший автомобіль Адама Опеля (Adam Opel) – «Патентований автомобіль Опель системи Лутцман» (Opel-Patent-Motorwagen System Lutzmann).

Hankook

Заснована в 1941 році в Південній Кореї. Зараз фірма виробляє більш 50 мільйонів шин у рік і продає їх в 170 країн миру. Річний експортний оберт компанії становить більш 700 млн. доларів. Нankook є офіційним постачальником шин для багатьох провідних автовиробників.

Кама

Підприємство "Ніжнекамскшина" існує з 1971 року. Воно створювалося як базове виробництво шин для гігантів вітчизняної автомобільної індустрії - "Ваза" і "Камаза", а також для задоволення потреб вторинного ринку в шинах легкового, вантажного й сільськогосподарського асортиментів. Крім цих нагород, АТ "Ніжнекамскшина"має численні Дипломи й Грамоти міжнародних конкурсів і виставок:1999 рік - Диплом " за просування на ринок Росії й Татарстану продукції для автомобільної промисловості" на 4-ій міжнародній виставці "Казанський автосалон"Дипломи учасника 4-го московського міжнародного "Автосалону-99", 9-го міжнародного "Автосалону-2000" у Санкт-Петербурзі, торгово-промислової виставки-ярмарку "Велика-Волга-2000", міжнародної Гаванської виставки, міжнародної Лондонської виставки 2001 року, Диплом російської торгово-промислової палати " за кращу екологію".

Kleber

Французька компанія Kleber, заснована в 1910 році M. Vorkom. Споконвічно фірма займалася створенням гумовотехнічних виробів медичного, побутового й офісного застосування, а в 1945 році завдяки любові її творця до автоперегонів компанія приступила до виготовлення автомобільних шин. З 1995 року Kleber є дочірнім підприємством компанії Мішлен (Michelin). Продукція компанії поставляється на конвеєри автозаводів «Volkswagen», «Renaut», «Peugeot», «Opel» і «Suzuki».

Kumho

Компанія Kumho заснована в 1961 році в Південній Кореї. Крім розробок в області забезпечення безпеки й надійності керування автомобілем, інженери Kumho дуже важливу роль відводили дизайну автопокришки, як серйозному доповненню до загального вигляду автомобіля. Шини Kumho неодноразово перемагали в автоспорті, що свідчить про високотехнологічність продукції й ставить компанію поруч із загальновизнаними світовими виробниками автопокришок.

Lassa

Шини LASSA відповідають потребам вітчизняних і іноземних споживачів. Асортимент продукції фірми містить у собі високошвидкісні спортивні шини для легкових автомобілів, високошвидкісні шини для легкових автомобілів, стандартні шини для легкових автомобілів, зимові шини, шини 4х4, радіальні й діагональні шини для легких вантажівок і венів, шини для позашляховиків, шини для сільськогосподарських машин. Шини відповідають наступним міжнародним стандартам: ISO/TS 16949:2002 Automotive Industry Quality Management Systems Technical Specification, ISO 14001 Environmental Management Standards, а також специфічним вимогам споживачів.

Marangoni

Компанія Marangoni була заснована в Італії в 1950 році й з першого ж дня свого існування була орієнтована на виробництво шин Marangoni асортиментах — зимових і літніх шин Marangoni для легкових автомобілів, гуми Marangoni для вантажного автотранспорту, шин Marangoni для спортивних мотоциклів і велосипедів. Але пріоритетним напрямком у виробничій стратегії компанії Марангоні завжди залишалася спортивна гума Marangoni. Саме на створення спортивних автошин Marangoni для автомобілів, що беруть участь у всіляких змаганнях, і спрямована діяльність науково-дослідного центру компанії, що перебуває в місті Роверето.

Компанія володіє декількома ноу-хау, що дозволяють літнім і зимовим шинам Marangoni відповідати рівню строгих світових стандартів. Насамперед, це технологія незайнятого простору — Constant Void Ratio або CVR. Вона гарантує рівномірний розподіл відбитка шини, оптимізує пляму контакту з дорожнім покриттям, забезпечуючи рівномірний показник пористості й, як наслідок, стійкий надійний контакт шин Марангоні з дорожнім покриттям. Ще однією перевагою цієї технології є скорочення гальмового шляху. Другий принцип виробництва гуми Марангоні — це Економічність. Безпека. Комфорт (Economy, Safety, Comfort або ESC). Низький опір коченню гуми Marangoni збільшує економічність експлуатації автомобіля, термін служби самих зимових і літніх шин Marangoni. Особлива суміш, використовувана для виробництва автошин Marangoni, теж є розробкою фахівців компанії. Технологія FOM-IC (Filler Optimized Mixture - Improved Compound) оптимізує взаємодію між полімером і наповнювачем (кварц і газова сажа), що дозволяє поліпшувати робочі характеристики авто й поліпшувати зчеплення гуми Marangoni з дорожнім покриттям (особливо з мокрою трасою). Термін служби шин Марангоні, вироблених за цією технологією, досить значний, а комфортність і безпека рухи високі. Компанія Марангоні використовує кевлар у зоні закраіни для зменшення деформації шин Marangoni.

Сьогодні Marangoni спонсорує Британський чемпіонат по дріфтінгу. Гума Marangoni Mythos установлена на автомобіль Криса Бредбери, який заявляє, що «Mythos – чудова шина для дріфтінгу. За п'ять років мого досвіду це єдина шина, з тих, що я випробував, яка забезпечує такий високий рівень лінійного зчеплення при будь-якій температурі без розшарування, розривів або інших ушкоджень».

Тест шин Marangoni тепер буде проводитися за допомогою FAST (Fatigue, Advanced, Speed, Test) — нового, розробленого фахівцями компанії обкатного верстата.

Mabor

Дочірній підрозділ фірми Continental AG. На сьогоднішній день Continental AG придбала (або поглинула) безліч відомих шинових фірм із інших країн - вона володіє марками: "General Tire", "Uniroyal", "Barum", "Semperit", "Gislaved", "Mabor", "Viking", "Temic", "A.D.C.", "Contytech".

Matador

Марка MATADOR була завжди пов'язана з гумовою промисловістю Словаччини й Чехії. Чисто словацької маркою вона стала в новітній історії, після розпаду Чехословацької Федеративної Республіки. Метою трансформаційного процесу було виникнення в 1993 році акціонерного товариства MATADOR, Puchov, у результаті був відкритий простір для створення сучасного незалежного виробника шин міжнародного масштабу. Послідовна реорганізація й реструктурізація виробничо-технологічних процесів, енергійне впровадження нових форм менеджменту, якості, продажів і розширення виробничого асортиментів призвели до сучасного вигляду незалежного підприємства, орієнтованого на споживача.

Maxxis

Уже більш ніж 37 років покупці шин Maxxis впевнені, що вони можуть розраховувати на автомобільні шини, які забезпечують надійність і комфорт при русі. Крім того, використання сучасних технологій, розроблених науковим інститутом Maxxis, гарантує високу якість продукції. На всіх заводах Maxxis впроваджена програма контролю якості, пропонована як до використовуваної сировини, так і до кінцевого продукту. Що стосується останнього, компанією проводиться постійне тестування автошин, що фактично зводить до нуля виникнення проблем, пов'язаних з якістю.Компанія Maxxis завдяки використанню нових технологій, впровадженню програми контролю якості й післяпродажному обслуговуванню не тільки входить у лідируючу десятку найбільших виробників автошин, але й була визнана гідною численних премій і нагород, а також має різні сертифікати світового зразка.

Michelin

Фірма Michelin була створена в 1889 двома братами Андре й Едуардом Мішелен, яку вони назвали Michelin&Co. C тих пір компанія перетворилася в потужний концерн, заводи якого розташовані по усьому світу, у тому числі й у Росії

Nexen

Nexen входить у ряд найбільших азіатських компаній. На вітчизняний ринок фірма Nexen вийшла всього кілька років назад і поступово починає розширювати зону охвату, надаючи покришки для легкових і спортивних автомобілів, позашляховиків і універсалів. Шини Nexen мають сучасне високотехнологічне виробництво, що дозволяє випускати шини найвищої якості, що не уступає по своїх експлуатаційних показниках іншим більш іменитим компаніям. Продукція Nexen схвалена міжнародним шинним співтовариством, про що говорять сертифікати DOT, UTQG, E, KS, CCC, QS9000, ISO14001 і т.д. Nexen так само випускає шини під іншими торгівельними марками Roadstone tire, Woosung tire.
Ті, хто купує шини виробництва Nexen, як правило, мають елітні моделі автомобілів. Шини N3000 і N2000 мають збільшену зносостійкість, більшу частку змісту кремнію, а також низького рівня шуму. У якості однієї з основних особливостей Nexen можна відзначити використання виняткове натурального каучуку, який у комбінації з різними добавками робить шини досить економічними на дорозі за рахунок зниження опору.

Nokian

Компанія Nokian Tyres є найбільшим виробникомшин у Північних країнах і єдиним у світі виробником, стратегічно орієнтованим на північні умови. Основна продукція виготовляється на заводі у Фінляндії, у г. Нокіа. Початок виробництва автомобільних шин - 1932 р.

Nankang

Виробниче об'єднання NANKANG - найбільша компанія в Південно-Східній Азії. Входить у десятку найбільших виробників шин у світі. Виробничі потужності разміщені в Південній Кореї Тайваневі й Китаї. Виробниче об'єднання містить у собі п'ять підприємств: шинні комплекс у Південній Кореї, завод у Тайвані, два хімічні підприємства в Китаї й інжиніринговий центр у Японії.

Pirelli

28 січня 1872 року, в Італії, з ініціативи Джованні Баттіста Піреллі заснована компанія з виробництва й продажу еластичної гуми за назвою «G.B. Pirelli & C.». До початку століття компанія випускає всілякі гумові вироби для різних сфер діяльності. В 1905 компанія реорганізує сектор виробництва покришок для автомобілів і мототехніки. В 1950 році виробництво й продаж усієї продукції, крім покришок і кабелів, розведені в окремі компанії, що перебувають під керуванням «Sundry Items Office». Сьогодні компанія Pirelli займає одне із провідних місць на ринку автомобільних покришок.

Rosava

Білоцерківський шинний завод, що сьогодні є закритим акціонерним товариством «Росава», працює з 1972 року.Сьогодні - це високотехнологічна й соціально відповідальна компанія, із сучасними методами керування. ЗАТ «Росава» динамічно розвивається. В 2006 році компанія стала випускати продукцію якісно нового рівня - шини медіум-класу. Сучасні технології й комп'ютерне проектування дозволили запропонувати Вам продукцію, виготовлену відповідно до європейських стандартів. Система керування якістю ЗАТ «Росава» сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2000.Кожна покришка Росава проходить попереднє тестування по показниках вихідних характеристик з контролем на устаткуванні фірми HOFMANN і рентгенодефектоскопію на устаткуванні фірми Collmann.Якість продукції, що випускається, підтверджене сертифікатами України, Чехії, Росії.

Sava

SAVA - відома європейська марка автошин, що пропонує різноманітний асортименти продукції для легкових і вантажних автомобілів, а також легких вантажівок. Уже 80 років успішно ведеться виробництво шин цієї марки в Словенії (Kranj). Компанія Sava була придбана корпорацією Goodyear Tire and Rubber в 1998 році. Із цього часу завдяки широко розгалуженій дистриб'юторській мережі й технологіям корпорації Goodyear Sava стрімко завойовує ринок.

Toyo

Toyo Tire & Rubber Co. почало свою історію в 1945 році. Компанія є одним з основним постачальників шин для японських автовиробників. Toyo випускає повний діапазон шин, від шин для легкових автомобілів до вантажівок і автобусів.

Uniroyal

Компанія Uniroyal® почала виробництво шин в 1892 році в Америці, тоді вона звалася U.S. Rubber Company ( американська Гумова Компанія). Зараз Марка Uniroyal входить до складу концерну Continental.

Wanli

Guangzhou South China Rubber Tire Co., Ltd.- величезне сучасне підприємство, що належить державі. Є одним з перших у Китаї, яке успішно переймає й використовує прогресивні міжнародні технології у виробництві радіальних шин WANLI і SUNNY ( для легкових автомобілів, мікроавтобусів і вантажівок). У цей час споживачеві пропонується більш 500 різних моделей шин, і щороку модельний ряд обновляється додаванням 30 нових. Основне устаткування по виробництву й тестуванню продукції було надано США, Німеччиною, Британією, Японією і т.д. з використанням провідних технологій. У цей момент Wanli є одним із кращих виробників гуми в Китаї.


Yokohama

Концерн Yokohama одне із провідних підприємств Японії. Володіючи величезним науковим потенціалом в області хімії, Yokohama робить різноманітну високоякісну продукцію від ключок для гольфа до систем, що демпфірують, для будинків. У світі фірма Yokohama широко відома, як виробник одних із кращих у світі шин, що відрізняються найвищою якістю й новітніми технологіями виробництва.


Zeetex

C 1986 року компанія Zeetex відіграє важливу роль у дослідженні й розвитку високоякісних товарів з нафти в усьому світі. Компанія Zeetex - професіонал у виготовленні синтетичних додатків для бензину, виготовленні мастильних матеріалів і виготовленні автомобільних шин. Шини від Zeetex - відмінний вибір для будь-якого типу техніки

NzE2O