Для ЗСУ та Тероборони знижки на обслуговування. Звертатись по тел. 0679478761
Кожен автолюбитель стикався з проблемами зберігання шин, особливо якщо він новачок. Шини — взуття автомобіля, тому як будь-яке взуття швидко зношується без правильного догляду. Зберігати шини зможе кожен, лише не дивуйтеся, якщо через пару сезонів доведеться купувати нову гуму. Якщо покришки якісні, наприклад Michelin, Continental, Bridgestone, Goodyear або навіть шини hercules, то термін їх зберігання може бути великим. Але в більшості своїй шини можуть прослужити мало при нeнaдлeжному зберіганні. Чому? Оскільки не факт, що зробите все правильно. Чинників як берегти шини, в яких в місцях, і в якому вигляді, безліч.

Зберігання на тривалий і короткий термін

При довгостроковому зберіганні слід підтримувати тиск в шинах, вертикально ставлячи їх на полку, в декількох сантиметрах від підлоги. Щоб шина не деформувалася, раз на місяць слід її обертати.

На короткостроковий термін покладете шини штабелями, рекомендується на піддонах. Деформацію присікайте зміною положення шини у штабелі.

Зберігання шин в зборі і без дисків

Краще зберігати шини в зборі і накоченими, що провіщає попадання конденсату і пилу. Позначиться великим плюсом містити колеса в зборі, дасть можливість зручно замінити колеса.

Спосіб зберігати шини без дисків, підійде, якщо вам нeвигoднo купувати додатковий їх комплект. Перший cпocіб — стопкою, при цьому варто пам'ятати що дві нижні шини co часом деформуються, тому варто періодично міняти їх місцями. Другий, зберігати в підвішеному стані, а проти деформації обмотайте крюк м'яким матеріалом.

Підготовка до зберігання

Важливим чинником є правильна підготовка. Як це зробити? Можете поетапно взнати із списку:

1. Як тільки ви зняли шини, помітьте, наприклад (ЛП) ліва передня. Це необхідний для рівномірного зносу, якщо він не рівномірний, то поміняйте шини навхрест.

2. Ретельно промийте їх від грязі, видаліть камені і інші предмети. Якщо ви віднесетеся до цього пункту відповідально, то збільшите час зносу шин.

3. Збільшення терміну експлуатації гуми допоможе також вживання засобів консервації.

4. Вживання поліетиленових мішків добровільна справа, лише пам'ятаєте, при зберіганні шин з дисками не закривайте мішок, тоді конденсат не накопичуватиметься і убереже від корозії металу.

Шкідливі умови для автомобільних шин

Середовище зберігання гуми найважливіший чинник, шина не любить вологості, високих температур і прямих сонячних променів. Краще місце — темне, сухе, без грязі і пороху приміщення, де підтримується постійна температура не вище 20 градусів за Цельсієм. При порушенні таких умов може з'явитися конденсат або мікpoтpeщини.

Місце зберігання

Самі кращі місця для автомобільних шин - це гараж, комора, підвал або горище. Головне без шкідливих наслідків для шини. Настійно рекомендую відмовитися зберігати шини на балконі, особливо не заскленому. Ще є простий cпocіб — скористатися послугами спеціалізованих складів, хоча вам доведеться платити, але це вигідніше чим купувати нові шини і впродовж всього сезону доглядати їх.

Надійні шини один з гарантів вашій безпеці, використовуючи ці поради і резина ніколи вас не підведе.

 

ZWFlNmY2MW